certyfikaty

 • Chiny JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Certyfikaty
  DENIM BUTTONS
 • Chiny JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Certyfikaty
  BULK BUTTONS APPROVALED
 • Chiny JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Certyfikaty
  BUTTONS TESTING
 • Chiny JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Certyfikaty
  PASS BY METAL DETECTION MACHINE

QC profilu

KLUCZOWE PRZYCISKI KONTROLA JAKOŚCI WYKONANE NA ZAMÓWIENIE Z CHINY

Metalowy zatrzask ząbkowy, fabryka guzików luzem w Chinach, dostawca oczka w Chinach, guzik hurtowy z Chin | Przycisk DENIM

Odkryj modny guzik na guziki plastikowe, guziki z 2/4 dziurkami, zapięcie z metalowym pierścieniem, guzik zatrzaskowy, ozdobne perłowe zatrzaski, nit, oczko; inny wyjątkowy klasyk w sklepie internetowym z guzikami dżinsowymi, poznaj metalową formę narzędzia do mocowania zatrzaskowego;

Nalegamy na dążenie do zrównoważonego rozwoju, dążenia do stabilnej jakości guzików, luzowania guzików przez maszynę do wykrywania metali i utworzenia zielonej fabryki zgodnie z międzynarodowymi przepisami i regulacjami oraz różnymi systemami zarządzania w celu spełnienia wymagań klientów. W tym badania dokładności formy i akcesoria do wyposażenia, zawartość składu chemicznego, zawartość metali ciężkich, właściwości fizyczne, struktura krystaliczna, trwałość kolorów itd., z których wszystkie zapewniają, że każdy indeks jest zgodny ze standardowymi wymaganiami dotyczącymi przycisków i przekracza wymagania klientów.

NASZ ZAKTUALIZOWANY POZIOM JAKOŚCI DAJE DUŻO ZADOWOLENIA DLA WSZECHSTRONNEGO ZAPYTANIA KLIENTÓW.

MAMY PROCESY W MIEJSCU, ABY ZAPEWNIĆ, ŻE NASZE KOŃCOWE PRZYCISKI NIE TYLKO SPEŁNIAJĄ SPECYFIKACJE ZAMÓWIENIA, ALE SPEŁNIAJĄ NASZE WYSOKIEJ JAKOŚCI NORMY. ZIELONE PRZYCISKI PRODUKTY W 100% PRZYJAZNE EKOLOGICZNIE I BEZPIECZNE, METALOWE PRZYCISKI WYMAGANE DO POBRANIA METALI JAKO TESTOWANIE.

Robimy co w naszej mocy, aby zwiększyć RECYKLING MATERIAŁU PRODUKTOWEGO.

PRODUCENT PRZYCISKÓW CHINY

WIĘKSZOŚĆ NASZYCH KLIENTÓW WYMAGA TESTOWANIA PRZYCISKÓW PASS. AKTUALNIE, ABY POKAZAĆ WYDAJNOŚĆ PRODUKCYJNĄ NASZEGO SYSTEMU, NIEKTÓRE Z NICH TESTOWANE I ZRANKOWANE NASZE USŁUGI ZA POMOCĄ KART RAPORTOWYCH. PARAMETRY MAJĄCE NA CELU WYKAZANIE ZDOLNOŚCI DO SPEŁNIANIA SWOICH POTRZEB ZE WSZYSTKICH WIDOKÓW: CZAS DOSTAWY, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW I KREATYWNOŚĆ W ROZWOJU NOWYCH ARTYKUŁÓW. JEST BEZPIECZNIE PONIEWAŻ WYJĄTKOWEJ FUNKCJI WYKONYWANEJ DOTYCHCZASIE. JEDEN RAZ. TO IDEALISTA I NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNY PRODUKT W PONIŻSZEJ BRANŻY ODZIEŻOWEJ :

Outdoor / Sport / Na co dzień / Kurtki / Niemowlęta i dzieci / Dżinsy / Spodnie Buty / Kozaki

CZASY PRZEWODU KRÓTKIEGO

SKRÓCJ TYPOWE CZASY OŁOWIU PRZY PRODUKCJI ZAMÓWIEŃ PRZYCISKÓW LUZOWYCH

WYMOGI I NORMY DOTYCZĄCE JEDNOLITYCH KONTROLI:
1. PORÓWNAJ PRÓBKI LUB POTWIERDŹ PRÓBKI, PATRZ JEŚLI KOLOR I MODEL SĄ ZGODNE Z PRÓBKĄ;
2. NA POWIERZCHNI PRZYCISKU NIE POWINNY BYĆ ŻADNE PĘKNIĘCIA, GAPSY, ZDERZAKI I OCZYWISTE ZADRAŻENIA;
3. BRAK PĘKNIĘĆ SAMOCHODÓW LUB ŚLIZGÓW NA POWIERZCHNI I TYŁU, BEZ KRAWĘDZI, NIEPRAWIDŁOWEJ GRUBOŚCI;
4, WZÓR NIE POWINIEN BYĆ OBWÓD ODPORNY, NIE BĘDZIE BIAŁYCH OCZU, BIAŁEGO KOŁA I INNYCH ZJAWISK;
5, BUTTONHOLE POWINNO BYĆ GŁADKIE I GŁADKIE; IGŁA MUSI BYĆ SYMETRYCZNA I BEZ DUŻYCH OCZU. JEŚLI JEST KLAMKA CIEMNEGO OCZU, CIEMNA RYBA POWIETRZA POWINNA BYĆ GŁADKA, BEZ OKOLICZNEGO WYBUCHU.
6. PO ELEKTROPLATACJI LUB INNYCH PROCESACH, EFEKTY MUSZĄ BYĆ JEDNOLITE. JEŚLI SPECJALNE SKUTKI NIE SĄ ZGODNE, PRODUKTY MOGĄ BYĆ OPAKOWANE ODDZIELNIE.
7. RÓŻNICA KOLORU PRZYCISKÓW W TEJ SAMEJ SERII NIE BĘDZIE NIŻSZA NIŻ STANDARDOWY POZIOM GB250 POZIOM 4, I NIE MOŻE BYĆ NIŻSZA NIŻ NORMALNY GB250 POZIOM 3 W PORÓWNANIU Z PRÓBKAMI.
8, KONTROLA OPAKOWAŃ, W WYGLĄDIE KONTROLI WYGLĄDU / TEST WYMAGANY WYDAJNOŚĆ WSZYSTKIE WYKWALIFIKOWANE, NASTĘPNIE POTWIERDZENIE JAKOŚCI PAKOWANIA LUB INNE ETYKIETY MUSZĄ BYĆ ZAWARTE W PAKIETIE. TORBA POWINNA BYĆ ZGODNA Z WYMOGAMI.
9. NACIŚNIĘCIE PRZYCISKU / PRZYCISKU KAPTURU / PRZYCISKU PIĘCIOKĄTNEGO POWINNY BYĆ WYKONYWANE PRÓBNIE PRZED DOSTAWĄ W CELU SPRAWDZENIA SKUTECZNOŚCI PRZYCISKU I PRZYDATNOŚCI DO UŻYTKOWANIA, ORAZ DO ZAPEWNIENIA KLIENTOM PRÓBKI FORMOWANIA I PRÓBNIENIA.

ŚLEDŹ NAS NA

Denimowa kurtka jeansowa Białe metalowe paski Sliver Design Można prać Szybkość

www.denim-buttons.com

Zostaw wiadomość