• Valentinas Kinskis
    VIIPLUS to wiodąca i wyspecjalizowana firma zajmująca się badaniami i rozwojem, produkcją guzików i sprzedażą akcesoriów odzieżowych.
  • Charles Reeves
    Guziki damskie Trench Coats Buttons, klasyczne dwurzędowe guziki, modne i delikatne;
  • Elisa Bacchelli
    Złoty metalowy oczko Kolor jest bardzo dobry.
Osoba kontaktowa : TIFFANY
Numer telefonu : 0086018258386757 We'd Love To Hear From You!
WhatsApp : +0086018258386757

Czarne 4 dziurowe ubrania Duże guziki

Miejsce pochodzenia rynek przycisku Chiny
Nazwa handlowa DENIM BUTTONS
Orzecznictwo ISO 9001
Numer modelu plastikowe guziki
Minimalne zamówienie One-stop China Dostawca ekologicznych akcesoriów do przycisków
Cena Buttons Factory Price.‎Bulk Buttons Orders Ship From China Directly‎
Szczegóły pakowania EKSPORT KARTON DREWNIANY PUDEŁKO DREWNIANE Futerał
Czas dostawy 4 - 12 DNI BIZNESOWYCH
Zasady płatności T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply Źródło dla chińskich przycisków jakości w konkurencyjnej cenie.
Szczegóły Produktu
materiał RESION Rodzaj przycisków 4 otwory
High Light

bulk craft buttons

,

bulk custom buttons

Zostaw wiadomość
opis produktu
Profesjonalny dostawca akcesoriów do guzików odzieżowych. Uzyskaj natychmiastowe wyceny przycisków na http://denim-buttons.com produkcja profesjonalnych guzików, przycisku sprzedaży żywicy, przycisku kory, przycisku owoców, przycisku mocznika, guzika z tworzywa sztucznego oraz serii ozdobnych guzików. przyszłość, wszystko zostanie na nowo zdefiniowane ”, guziki jeansowe będą ściśle śledzić rozwój klientów, współpracować z potrzebami klientów, tworzyć wysokiej jakości akcesoria z kunsztem, dodać wykończenie markowych akcesoriów odzieżowych,„ jeden przystanek, cały proces , pomocniczy w wielkiej sprawie ”.

Moda Przyciski odzieżowe, guziki odzieżowe, pionierskie guziki, guziki odzieżowe, guziki eksportowe, masowe guziki i wykończenia Producent, produkcja w Chinach, eksport do Sri Lanki, Bangladeszu, Wietnamu. Bliskie uchwycenie międzynarodowego trendu w połączeniu z pozycjonowaniem marki klienta - okrągłe rozważenie modelowania kolokacji, koloru, materiału, trwałości, ochrony środowiska, kosztów i innych czynników, opracowanie guzika z akcesoriami i bezproblemowe projektowanie odzieży, aby zapewnić klientom jakość odzieży dopasowaną do produktów z guzikami, zwiększyć wartość guzików klienta. dokładna data i ilość dostawy, skrócenie czasu dostawy i oszczędność kosztów.

„Projektowanie mody”, „produkcja seiko”, „sprzedaż ekspertów”, „usługa zaangażowania” cztery systemy do osiągnięcia i zagwarantowania.
PRZYCISKI DENIM mogą spełniać wymagania klientów dotyczące różnego rodzaju akcesoriów do guzików poprzez projektowanie, produkcję i serwis akcesoriów do guzików odzieżowych, a także oferować klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie guzików do akcesoriów .

Wysokiej jakości odzież rozwój niestandardowych guzików zrównoważony rozwój

O nas
Dziedzictwo kultury odzieżowej w celu poprawy smaku mody
Sprawdź szczegóły przycisku
produkcja profesjonalnych guzików, przycisku sprzedaży żywicy, przycisku kory, przycisku owoców, przycisku mocznika, guzika z tworzywa sztucznego i serii guzików ozdobnych.
metalowe guziki eksplorują szczegóły
produkcja profesjonalnych guzików i sprzedaż guzików kowbojskich, pięciu guzików do butelek, guzików, guzików do oczu, elementów dekoracyjnych, guzików do torebek, guzików do lin i innych wyrobów metalowych.
odkryj szczegóły plastikowe guziki
profesjonalna produkcja guzików masowych, sprzedaż plastikowych czterech guzików, sznurka, stopu, pętli, oczka pary, guzika, guzika z imitacji skóry, guzika w talii, klaksonu, guzika z oliwek i innych akcesoriów odzieżowych; guzika, japońskiego słowa, guzik na usta, guzik trójkątny, guzik haczykowy, guzik drabinkowy, pętelka na kapelusz i inne akcesoria do butów i czapek bagażowych.
zbadać szczegóły
Aplikacja przycisków
produkty są używane głównie w odzieży męskiej, damskiej, sportowej, rekreacyjnej, dziecięcej, mundurach, torbach i innych wszechstronnych przedmiotach.