O nas

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
1 2 3 4 5

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

 • Fabryka guzików w Chinach, chiński dostawca oczek, Snap Button hurtowo z Chin | DENIM METAL Bulk Button, chińska fabryka plastikowych guzików, produkcja

 • ODŚWIEŻAJĄCE NOWE DOŚWIADCZENIE PRZYCIĄGÓW • AKCESORIA W UBRANIU I TRENCHU CUSTOM METAL BUTTON & EYELET D-RING GOODS

 • DENIM BULK BUTTONS.LET EXCELLENCE BYĆ SWOJĄ MARKĄ. PODSTAWOWY PARTNER PRZYCISKÓW AKCESORIA DO GLOBALNYCH PRZEDSIĘBIORSTW.

 • ZESPÓŁ Z POTENCJALNYM, JEDNORAZOWYM ŹRÓDŁEM ZASILANIA OCHRONY ODZIEŻY GLOBALNIE : USA, SRI LANKA, POLSKA, WŁOCHY, KOREA, INDIE, BANGLADESZ, WIETNAM, EWT.

Dostać Denim Metalowe Guziki & Przyciski na odzież Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny

 • Bliski Wschód
 • Na calym swiecie

Rodzaj działalności

 • Producent
 • Eksporter
 • Firma Handlowa
 • Sprzedawca

Inne szczegóły

 • marki : DENIM BULK ODZIEŻ PRZYCISKI SNAP PRONG PRZYCISKI SNAP METALOWE PRZYCISKI HOOK & EYE JEANS PRZYCISKI SZCZYPCE ZAMKI PLASTIKOWE JEAN RIVETS OCZKI PRZYCISKI DO SZYCIA PRZYCISKI ŻYWICY PRZYCISKI NATURALNE
 • Ilość pracowników : 10~50
 • Coroczne wyprzedaże : 2 million USD- 3 million
 • Rok założenia : 2016
 • pc Export : 80% - 90%
WYSOKIEJ KLASY PRZYCISKI ODZIEŻ PRODUCENT. ODWIEDŹ NA DENIM-BUTTONS.COM | DUŻE PRZYCISKI HURTOWE. ZNAJDŹ SERIA MOCUJĄCEGO ZAPIĘCIE ZAPASOWEGO DO ODZIEŻY I DUŻYCH PRZYCISKÓW; OFERUJE NAJLEPSZĄ CENĘ DETALICZNĄ; WYSYŁAMY GLOBALNIE.

LUKSUSOWA PRZYCISK LUKSUSOWYCH PRZYCISKÓW W CHINACH, CHINY DOSTAWCA OCZU, PRZYCISK SNAP HURTOWY Z CHIN | PRZYCISKI DENIM

ŹRÓDŁA DUŻYCH PRZYCISKÓW WYKONANE W CHINACH

DOSTAWA SNAP BUTTONSHOOK & EYESJEANS BUTTONSEYELETSJEAN RIVETSD-RING. OGROMNE WYBÓR PRZYCISKÓW LUZOWYCH. RODZAJE: PRZYCISK SNAP, PRZYCISK WCIŚNIĘTY, ZACZEP I OCZY, PRZYCISKI JEANS, OCZY, D-RING, Nity JEAN.

STAWIAMY NA AKCESORIA ODZIEŻOWE I BRANŻOWE PRZYCISKI.
PODSTAWOWY DOSTAWCA AKCESORIÓW DO PRZYCISKÓW PRZYCISKOWYCH DO PRZEDSIĘBIORSTW GLOBALNYCH.
LUKSUSOWE PRZYCISKI
DLA POSZUKIWANYCH PROJEKTANTÓW APARATÓW I TORB OCZEKUJĄCYCH PODNOSIĆ SWOJĄ MARKĘ.
PRZYCISKI WYSOKIEGO KOŃCA
Luksus określa jakość i detale. PRZYCISKI DENIM na nowo definiują przyciski wysokiej klasy, zwracając szczególną uwagę na to, czego szukają klienci z wyższej półki. Nasze denimowe guziki są efektem szczegółowego kunsztu i luksusu, który nie ma sobie równych. Używamy wysokiej jakości guzików. Jesteśmy zobowiązani do wyboru najwyższej jakości guzików do odzieży. W wyniku dążenia do doskonałości uznano wielu klientów.

DENIM, realizując misję marki „Sprawienie, by ludzie byli bardziej zrelaksowani”, wykorzystujemy pasję, design i ciągłe innowacje, aby zapewnić elitom mody pełen zestaw akcesoriów do ozdób guzików, w tym akcesoria odzieżowe, guziki, guziki i akcesoria. Jeśli jesteś DENIM jest wysokiej klasy profesjonalnym dostawcą kompleksowych akcesoriów, który może Ci pomóc. W przeszłości dżinsy były typowymi spodniami pracowników, mechaników, chłopów i murarzy ze względu na wytrzymałość materiału i łatwość ich noszenia. ma na sobie. W dzisiejszych czasach dżinsy to prawdziwie efektowne ubrania.
TWORZENIE NOWYCH PRZYCISKÓW DLA RÓŻNYCH RODZAJÓW ODZIEŻY

DLACZEGO PARTNER Z NAMI

VIIPLUS jest wiodącym eksporterem i projektantem guzików i dodatków odzieżowych. W ciągu ostatniej dekady nasze zrozumienie potrzeb klientów, pasja do akcesoriów oraz zaangażowanie w cztery podstawowe zasady jakości, wzornictwa, dopasowania i wartości pomogły naszym klientom rosnąć i prosperować. W VIIPLUS wszystkie pozytywne inicjatywy mają na celu stymulowanie innowacji i przyczynianie się do rozwoju naszych akcesoriów odzieżowych.
Ponadto VIIPLUS ma swój unikalny styl, strategię cenową i rynek docelowy. VIIPLUS zyskał reputację najwyższej jakości, innowacyjnego wzornictwa i przystępnych cen. Firma zatrudnia zespół chińskich projektantów, którzy podróżują po świecie z najnowszymi trendami i tkaninami, silny dział produkcji i zapewnienia jakości, nasz zespół sprzedaży i szereg pracowników pomocniczych, którzy pomagają nam osiągać nasze cele i spełniać zmieniające się potrzeby nasi klienci.
Biuro sprzedaży VIIPLUS, które zapewnia elastyczność w efektywnym dostarczaniu klientom, aby skrócić czas wysyłki i poprawić szybkość wprowadzania na rynek.
Nasz zespół produkcyjny bada i opracowuje unikalne projekty przycisków VIIPLUS.
Aby uzyskać więcej informacji o VIIPLUS, skontaktuj się z nami.

„VIIPLUS zapewnia wysokiej jakości wykończenia guzików w połączeniu z wyjątkową obsługą. Jesteśmy zaangażowani w rewitalizację naszych krajowych i międzynarodowych partnerstw - z pasją do jakości i przywracania zaangażowania klientów ”.

VIIPLUS wierzymy, że „Jakość nigdy nie jest wypadkiem; jest to zawsze wynik inteligentnego wysiłku ”, idziemy tam, gdzie nikt inny nie chce dostarczyć Ci wszystkiego, czego potrzebujesz od naszych partnerów na całym świecie i upewniamy się, że otrzymujesz:

UWIELBIAMY PRZYCISKI

Z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży przycinania guzików, to wszystko, co wiemy, wszystko, co wyprodukowaliśmy, i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Podstawową zasadą każdego przycisku przycisku DENIM BUTTONS jest idealne połączenie najlepszej funkcjonalności i najwyższy poziom komfortu. głęboko wierzymy, że sporty na świeżym powietrzu powinny być zabawą, a akcesoria odzieżowe powinny pomóc użytkownikom w uzyskaniu komfortu na świeżym powietrzu. cała linia produktów obejmuje funkcjonalne akcesoria odzieżowe zaprojektowane specjalnie do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, turystyki i wypoczynku, w tym „Przyciski wspinaczkowe na zewnątrz” , „Guziki turystyczne”, „guziki miejskie”, „guziki codziennej zabawy” i inne dodatki odzieżowe.

NASZA KOLEKCJA PRZYCISKÓW

Dziś seria produktów DENIM BUTTONS rozszerzyła się z początkowych guzików płaszcza na guziki kurtki outdoorowej, guziki odzieży sportowej akcesoria guziki odzież na każdą pogodę materiał uzupełniający, taki jak entuzjaści outdooru o głębokiej lojalności, większy trend na całym świecie, taki jak Stany Zjednoczone japonia, hongkong wita ludzi, położyła guziki odzieży wierzchniej więcej statusu pioniera marki DENIM.

Zapewniamy również pełną gamę guzików Trench niestandardowy guzik metalowy oczko d-ring koszula guzik zatrzaskowy guzik marynarka guzik płaszcz przycisk odzież przycisk szycia guziki mosiężne nity metalowy guzik cholewka guzik czarny guzik drewniane guziki jeans guzik.

CO ROBI NAS INNY

„Dzięki doskonaleniu, biegłości i poświęceniu prowadzimy naszą działalność z uczciwością i zaufaniem, dzięki czemu uzyskujemy satysfakcję naszych klientów.”

Od tradycyjnych po nowe innowacyjne produkty, tworzymy koncepcje, myśląc o wysokiej jakości produktach Trench-Coats Button przez cały rok.

Najodpowiedniejszy produkt guzikowy do twoich konkretnych potrzeb.
Bezkonkurencyjna cena, którą można uzyskać w Chinach.
Właściwe wsparcie i wskazówki w całym projekcie odzieży.

Jako dostawca guzików do wykończenia odzieży w Chinach, VIIPLUS pomaga światu odkrywać i kwestionować granice ludzkiego potencjału dzięki akcesoriom guzikowym, które zostały przetestowane i zbadane pod kątem różnych potrzeb ludzi. Jednocześnie marka guzików DENIM zawsze był zaangażowany w ochronę środowiska poprzez różne projekty zrównoważonego rozwoju, aby zminimalizować wpływ człowieka na środowisko naturalne.

PRZYCISK NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

DENIM Button produkuje również guziki do codziennej odzieży outdoorowej. Początkowo produkowane były głównie płaszcze przeciwdeszczowe. Później opracowano zróżnicowane produkty i doskonałe elementy projektu, aby zaspokoić potrzeby przemysłu odzieżowego i zapewnić najlepszą wygodę i elastyczność.
Produkty outdoorowe mają serię butów narciarskich, serię pieszych wędrówek (turystyka, wypoczynek w mieście), serię wspinaczkową guzików. Inne produkty mają nit nitów, akcesoria i modę w tym samym czasie. Ważniejsze produkty seria podróżna, z wodoodporną, anty - brudny efekt.
TWORZYMY PRZYCISKI PREMINIUM,

Pozyskiwanie metalowych zatrzasków na ubrania, tkaniny, dżinsy, ubrania, ubrania dla dzieci? Zapraszamy do sprzedaży na guziki luzem do metalowych zatrzasków na sprzedaż. SPECJALNE ŁĄCZNIKI SNAP
• wykonane na zamówienie z Chin Odkryj tutaj unikalne style zatrzasków z pereł!
PROSZĘ WYSŁAĆ NAM EMAIL Z POMYSŁEM! TIFFANY@DENIM-BUTTONS.COM

ŚLEDŹ NAS NA

Dżinsowa kurtka mody Kieszonkowe guziki Metalowe jeansy Sliver & Brass Nit

www.denim-buttons.com

Szczegóły kontaktu