Chiny Denim Metalowe Guziki producent

4-częściowe plastikowe zatrzaski Typy gniazd i kołków dla dzieci

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: PRODUCENT PRZYCISKÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH W CHINACH
Nazwa handlowa: DENIM PLASTIC BUTTONS
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: Modne gumowe zatrzaski, gumowa czapka
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: EKSPORT KARTON DREWNIANY PUDEŁKO DREWNIANE Futerał
Czas dostawy: 3 - 15 DNI BIZNESOWYCH
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: Dostawca guzików zatrzaskowych • Metalowe zatrzaski hurtowo

Szczegóły informacji

Fearture: Szykowne guziki, gumowa czapka aplikacji: dzieci, sport, na co dzień, kobiety
Rozmiar guzika: 9 mm, 10 mm, 11,8 mm, 14 mm, 20 L. materiał: Plastikowy

opis produktu

„All Plastic Snap” składa się z 4 części z tworzywa sztucznego z nową konstrukcją gniazda i kołka. Różne typy kolorów są dostępne z przycisków dżinsowych. Kolory będą pasować do tkaniny odzieżowej. DENIM BULK BUTTONS to profesjonalna fabryka plastikowych guzików firmy Sanp i producent metalowych oczek z Chin, hurtowy guzik zatrzaskowy w Chinach, produkty spełniają normę 100. | denim-buttons.com

Kolorowa pomarańczowo-niebieska gumowa czapka Snap & Bulk Button Ekologiczna dla dzieci

Podanie

Denimowe, w pełni plastikowe, czteroczęściowe guziki zatrzaskowe, mogą zastąpić tradycyjny pięciostronny zatrzask, bez zadrapania pazurkiem dla dziecka, bez zimna, bez utraty koloru, bez rdzy, mniejsze, bezpieczniejsze, bardziej pewne.

Niezależnie od tego, czy gracze, projektanci czy operatorzy biznesowi, duch innowacji jest źródłem witalności.
PRZYCISKI DENIM BULK zawsze przestrzegały filozofii biznesowej „jedna stacja, cały proces, pomoc w wielkiej sprawie”, ściśle wokół strategii zrównoważonego rozwoju, popytu klienta jako jego własnej odpowiedzialności, stale pozbywamy się starego i wprowadzamy naprzód nowy.

„Każdy produkt BUKK BUTTONS jest jak nowe życie. Musimy nieustannie przełamać konwencjonalne myślenie, aby rzucić wyzwanie bogatej wyobraźni naszych klientów.
Ten niestandardowy przycisk od ciąży do generacji trwał tak długo, jak rok, a jego dzwonek i konstrukcja stopy przebija się przez konwencjonalną, po wielokrotnej komunikacji, proofingu, kontroli, w końcu przezwyciężyć wiele trudności, nasze wspólne trzymanie się produktu z duszą .

PRZYCISKI DZIECIĘCE

Ogólna zasada wyboru ubrań dla niemowląt to: bawełna, jasny kolor, luźne, łatwe do noszenia i zdejmowania oraz prania. Szczególną uwagę należy zwrócić na wybór cekinów, koralików i innych drobnych akcesoriów za dużo ubrań, czyli ubrań dla dzieci powinny być mniej ozdobne, ale większe bezpieczeństwo i możliwość dostosowania.

W przypadku dzieci poniżej jednego roku staraj się wybierać guziki do akcesoriów odzieżowych, aby zapewnić dziecku miękkie doświadczenie z bezpieczeństwem i miękkością.

LEPSZE WYKOŃCZENIE WIĘCEJ ZDROWIA. Chcemy zapewnić dziecku najbardziej miękkie, przyjazne dla skóry i bezpieczne doświadczenie, aby po raz pierwszy poczuł dobroć i piękno świata.

Kolor to uniwersalny język świata i dynamiczna siła w świecie wizualnym
Daje życie i sens wszystkim, co widzimy
Zwróć uwagę na przycisk dżinsowy i dołącz do eksploracji kolorów!

TO NIE TYLKO PRZYCISK!

Przyciski codzienne: zawierają przycisk do drukowania, przycisk nylonowy, przycisk do galwanizacji, aby czekać, różnorodność rzemiosła, zmiana kolorów jest bogata, mieć przycisk na pewno na co dzień!

Przyciski sportowe: w sytuacji dużej presji pracy i życia coraz więcej osób lubi mieć bliski kontakt z odzieżą sportową. Sportowe plastikowe denimowe guziki, takie jak czteroprzyciskowy, ultralekki kolorowy przycisk i niewidoczny guzik, mogą całkowicie zaspokoić Twoje potrzeby uprawiania pięknych i profesjonalnych sportów.

Klasyczne guziki: metalowy przycisk najlepszej jakości!

Guziki dla dzieci: Dziecięcy · łatwy do odłączania przycisk, który pomaga dzieciom szybciej zamykać i otwierać guziki! Ponadto oferujemy dziecięce guziki o modnych kształtach i uroczych kolorach.

Wykończenia bagażu i obuwia: denimowe guziki Nie tylko w ubraniach, mamy nadzieję zapewnić lżejsze i bezpieczniejsze przeżycie w torbach i butach.

Snap & Button: Jakość przede wszystkim, ciągłe dążenie, w tym inna technologia, kolor, wzór i tekstura guzika, zawroty głowy wykonane na zamówienie z Chin!

Zapięcie na sznurek: Oprócz różnego rodzaju guzików, dodaliśmy również wyświetlanie sprzączek linowych i sprzączek, aby pokazać, że DENIM jest również zaangażowany w tych dwóch obszarach.

Jako znany producent i dostawca materiałów pomocniczych, Denim Button jest zaangażowany w produkcję wysokiej jakości produktów i rozwój technologii w Chinach. Tymczasem stale przyczyniamy się do ochrony środowiska ziemskiego i symbiozy z regionem. Oprócz PRZYCISKÓW ochrony środowiska, PRZYCISKI Denim wprowadzają również wiele nowych produktów skupiających się na ochronie środowiska. Produkty na scenie przyciągnęły również dużą liczbę odbiorców, aby przestali je rozumieć.

Przyciski POLIESTER PRZYCISK SHELL PRZYCISK nASyPOWA prawdziwy przycisk Przycisk klaksonu mocznik przycisk z tworzywa sztucznego PRZYCISK DEKORACJA TRIMS IN DREWNA PRZYCISK kokosowy PRZYCISK tkaniny zawijane PRZYCISK SKÓRA PRZYCISK ZAKRYWAJĄCY przycisk Metaliczny PRODUKTY mosiądz TRIMS SNAP CAJGI PRZYCISK NIT PRONG PRZYCISK ZAKUWARKI 2 dziurkę na guzik / 4 dziurkę na guzik guzików klamer metalowych KORBY METAL CYNK WYKOŃCZENIA STOPY OBRÓBKI POWIERZCHNI NOWY TYP PRZYCISKI SNAP CZĘŚCI METALOWE KOLORY KARTA PRODUKTY Z TWORZYW SZTUCZNYCH WYKOŃCZENIA NYLON POWIERZCHNIA SNAP GUMOWA POWIERZCHNIA SNAP ZACISK SZABLON EYELET BUCKLE PRZYCISKI BULK TREND

ŚLEDŹ NAS NA

Denimowe niestandardowe guziki odzieży Niestandardowe zwężane guziki zatrzaskowe Pearl

www.denim-buttons.com

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych