Chiny Denim Metalowe Guziki producent

Antyczne mosiężne niestandardowe jeansy Metalowe jeansowe guziki Odzież luzem

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: przyciski online
Nazwa handlowa: DENIM METAL BRASS BUTTONS
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: Antyczne srebro • Przycisk przypinania dżinsów
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Producenci i dostawcy przycisku luzem
Cena: Buttons for Sale: Cheap, Discount Buttons
Szczegóły pakowania: Standardowy karton eksportowy, 200 sztuk / worek, 400 sztuk / worek, 1000 sztuk / worek, również na
Czas dostawy: 6 - 16 DNI BIZNESOWYCH
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: Hurtownia metalowych guzików jeansowych, dostawcy guzików jeansowych

Szczegóły informacji

Typ przycisków zbiorczych: Przycisk dżinsów Kolorowy przycisk: Antyczny mosiądz
typu: Mosiężne Przyciski Sprzedaż: Masowe wykończenia
Zamówienie zbiorcze: antyczne mosiężne guziki kraj pochodzenia: CHINY

opis produktu

Antyczne mosiężne guziki, koncentrujemy się na branży dodatków odzieżowych, oferujemy wysokiej jakości guziki luzem. Antyczne mosiężne niestandardowe jeansowe metalowe guziki jeansowe ubrania.

Sprzedaż hurtowa metalowych zatrzasków w Chinach, producenci męskich kurtek jeansowych luzem z Chin. Produkty spełniają normę pozytywnego wyniku testu. | denim-buttons.com -Chiński producent guzików luzem wykonany na zamówienie z Chin.

Specyfikacja

Rozmiar (1L = 0,635 MM)
22L 24L 27L 30L 32L 34L 36L
Czapka

Jak rozwiązać typowe problemy związane z i-button?
1, uderz w dżinsy, z niewielką siłą można wyciągnąć, gwóźdź z guzikiem nie jest ciasny
Jeśli jest to plastikowy rdzeń, ja klamrę, to i plastikowy rdzeń ja klamrę, jeśli użycie plastikowego rdzenia nie jest wystarczająco dobre, nie wytrzyma nacisku gwoździ, będzie się wyciskać. przy dobrych tworzywach sztucznych - nowe materiały, tak się nie stanie. Mają również związek z kształtem gwoździa w tym samym czasie, mają spiczasty gwóźdź, mają również gwóźdź śrubowy, często używają gwoździa śrubowego.
2, wbija się w guzik, klamra i-klamry bezpośrednio przez
Może być prosta analiza może wyjść, to klamra, którą zapinam, jest zrobiona zbyt cienko. Nie może znieść uderzenia gwoździ z dysku, może wydmuchać twarz guzika. Ten rodzaj okoliczności jest mniejszy, przypomina stop , z miedzi, żelaza I klamra, często też bardzo rzadko, chyba że staranne uderzenie spadnie, może trafić w twarz, aby się zużyć.
3, zapinam na dżinsy, powierzchnię koloru
W rzeczywistości problem ten jest stosunkowo prosty, utrata koloru powierzchni przycisku i-button, co jest ogólnie związane z galwanizacją i farbą natryskową, galwanizacja nie jest dobra, brak produktów uszczelniających olej, kolor zasadniczo nie jest długi, w powietrzu po utlenieniu kolor będzie staną się jaśniejsze, również w procesie tarcia spadnie. A sytuacja farby w sprayu, pomaluj, co jest związane ze składem farby w produkcie farby w sprayu, dobra farba ogólnie nie spadnie, chyba że jest to rodzaj bardzo złego farba.
4. Szorstka klamra
Problem przycisków ma coś wspólnego z fabryczną technologią obróbki powierzchni. Polerowanie nie jest na miejscu, a forma produktów nie jest dobrze otwarta. Te rzeczy są zrobione i można ich uniknąć.
Są też klamry zgodne z różnymi wymaganiami klienta, takimi jak kropla kleju, farba w sprayu, poszycie, problem zależy również od konkretnej sytuacji.

Jaki przycisk I jest wygodny w zarządzaniu i produkcji?

Klamra i-klamra została zaprojektowana tak, aby zapewnić prostą strukturę, różnorodność wzorów, łatwą wymianę klamry i-klamry. Model użytkowy składa się z klamry górnej i dolnej śruby lub pojedynczej igły. Model użytkowy charakteryzuje się maską pokrywającą górną powierzchnię klamry twarzowej zewnętrzną krawędzią klamry twarzowej i ruchomym połączeniem. Maska produktu jest wykonana z elastycznego tworzywa sztucznego lub gumy. Wzór użytkowy, który można zainstalować zgodnie z wymaganiami klientów, musi maskować, maskować dostępną elastyczność, wygodnie go zdjąć z boku i cechy nowej instalacji, zmieniając różne konstrukcja, kolor i kształt maski mogą uzyskać różnorodny efekt dekoracyjny, sprawić, że kształt klamry h zmieni się bardziej, poprawi wygląd przycisku i piękny stopień, gdy zużycie powierzchni będzie również łatwe do wymiany, może również wygodne zarządzanie i produkcja przedsiębiorstwa.
Klamra H, w tym części, korpus klamry okrągłej i zaczepy mocujące, środek okrągłej klamry wzdłuż osi wyposażony w pierwszy okrągły otwór, elementy składowe obejmują współpracę z pierwszym okrągłym otworem i oprzyrządowanie w pierwszym okrągłym otworze pierwszego cylindra, i osadzony na końcu pierwszego cylindra i zakładki w okrągłym korpusie klamry poprzez połączenie elementu na powierzchni, w pierwszym okrągłym otworze na jednym końcu pierwszego cylindra załóż wałek wyposażony w śrubę mocującą drugi okrągły otwór nitowania. , bezpośrednio przez zużycie części w zapięciu pierścieniowym, z tkanin offsetowych i odzieżowych, tkanin odzieżowych po drugiej stronie haczyków mocujących, wyważ drugą maszynę do form okrągłych z okrągłymi otworami, aby dociskać płytę dociskową i mocować haczyki wzdłuż elementów wzdłuż osi elementu siła, poprzez siłę z mocowaniem mocuje części stałe, a podczas nitowania pierścieniowe mocowanie na częściach pierwszego zespołu cylindra, nie pod nitowaniem rce, aby uniknąć pęknięcia naprężeniowego.

Historycznie moda na guziki odzwierciedlała również trendy w stosowanej estetyce i stosowanej sztuce wizualnej. W dzisiejszych czasach guziki jeansów mogą znajdować się na odzieży i podobnych przedmiotach w celu zapięcia.

PRZYCISKI LEKKIE JEANSY WYKONANE NA ZAMÓWIENIE Z CHIN

Guzik 14 mm • Guzik 17 mm • Guzik 20 mm • Guzik na zamówienie • Guzik na zamówienie • Guzik mosiężny • Guzik mosiężny • Guzik i guzik • Guzik sklepowy • Guzik niestandardowy mosiężny • Guzik niestandardowy dżinsy • Niestandardowy dżins przyciski • niestandardowy przycisk dżinsów

FAQ
Odp .: Jak pobierasz próbkę i pytasz?
P: Wysyłasz wiadomość e-mail na tiffany @ denim-buttons, pracownicy działu sprzedaży skontaktują się z Tobą.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych